Як записати дитину до школи в перший клас: умови, вимоги та терміни

11 серпня 2023
Як записати дитину до школи в перший клас: умови, вимоги та терміни

Залишити коментар
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Введіть ел. пошту.
або Відмінити
Юлія,04.07.2025, 11:23
Хочу записати дитину на дошколярик які документи потрібно? Дякую!
Education.ua,04.07.2025, 14:30

З приводу запису вам потрібно звернутися до тієї школи, заняття у якій вас цікавлять. Для вашої зручності контакти зібрані в розділі Школи.

Марія,28.06.2025, 16:26
Добрий день, хочу перевести дитину у 10 клас. Чи є вільні місця, як подавати заявку, що для вступу потрібно?
Education.ua,30.06.2025, 09:10

Щоб з'ясувати наявність вільних місць, вам потрібно звернутися до адміністрації тієї школи, куди хочете перевести дитину. Якщо вашу дитину будуть готові прийняти, вам потрібно написати заяву на зарахування. Ось тут ви можете дізнатися про процедуру переведення докладніше. Контакти шкіл зібрані в розділі Школи.

Вероніка,04.06.2025, 12:07
Доброго дня,хочу перевести дитину у 5 кл ,дитина пільговик.Як подати заяву і коли можна з'явитися в школу щоб прийняли?
Education.ua,04.06.2025, 12:41

Вам потрібно з'ясувати у школі, до якої хочете перевести дитину, графік приойму адміністрації. Для вашої зручності всі контакти зібрані в розділі Школи. Далі ви можете написати заяву за зразком школи, завітавши особисто до закладу, або надіслати електронною поштою, попередньо з'ясувавши, чи є вільні місця на паралелі.

Вікторія,29.05.2025, 13:05
Чи можна перевести дитину з гімназії до ліцею у 7 клас? Можете підказати ліцеї з художнім або дизайнерським напрямком?
Education.ua,02.06.2025, 11:08

Так, якщо у ліцеї буде місце й вас готові будуть прийняти. Для вибору закладу скористайтеся розділом Школи, вказавши в пошуковому рядку ваш населений пункт.

Стефанія,09.05.2025, 20:01
Добрий день, можливо, що поступити мені у 106 та моєй подрузі у 7 клас? Вона там вчиться дистанційно, а я у іншій.
Education.ua,12.05.2025, 09:12

Якщо школа, до якої ви плануєте записатися, знаходиться на території, яку обслуговує ваш будинок, то проблем із зарахуванням не має бути.

Олена Дідковська (Шереметьєва),05.05.2025, 09:43
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи приймає 134 школа дітей в 10-11 клас? Як це зробити? Дякую.
Education.ua,05.05.2025, 12:28

Уточніть, у якому місті вас цікавить ця школа. Загально інформація про всі школи зібрана в розділі Школи.


Останні новини

OSZAR »